Prehľad
špecifikácia
N150X1-L02

N150X1-L02 Základné informácie
| Panel Model | N150X1-L02 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena N150X1-L02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
N150X1-L02 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 85 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| závažia | 590/605g (Typ./Max.) |
| povrch | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H), Reflection 1.8% (Max.) |
| Aktívna oblasť | 304.1×228.1 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 307.8×231.6 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 317.3×242 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 6.7±0.3 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
N150X1-L02 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Farebný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 6.0/17.0 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
N150X1-L02 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
N150X1-L02 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Tvar svietidla | Straight |
| Životnosť lampy | 15K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 680±68V |
| Prúd svetelného zdroja | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekvencia prevádzky lampy | 60±20KHz |
| Napätie pri zapnutí lampy | 1150/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotreba energie lampy | 4.08W (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
N150X1-L02 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 600mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-SEB20P-HF10, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
