N101LGE-L31

| Panel Model | N101LGE-L31 |
|---|---|
| Značka panelu | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena N101LGE-L31 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 222.72×125.28 mm |
| obrys | 245×146.5×3.6 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31.
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf list alebo podrobné špecifikácie CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 alebo iných CHIMEI INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf list alebo podrobné špecifikácie CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 alebo iných CHIMEI INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "N101LGE-L31"
- CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31
- Datasheet N101LGE-L31
- Obrázok N101LGE-L31
- Cena N101LGE-L31
- Distribútor N101LGE-L31

