Prehľad
špecifikácia
MV215FHB-N40

MV215FHB-N40 Základné informácie
| Panel Model | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena MV215FHB-N40 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
MV215FHB-N40 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 102 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08265×0.24795 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.24795×0.24795 mm (H×V) |
| závažia | 400g (Typ.) |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 476.64×267.768 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 484.44×279.1 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.23 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
MV215FHB-N40 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | AFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| priepustnosť | 5.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
MV215FHB-N40 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
MV215FHB-N40 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
MV215FHB-N40 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 0.5/1.2A (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 2.5/6.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | UJU - IS100-L30R-C23, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
