M240HVN02.0

| Panel Model | M240HVN02.0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M240HVN02.0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 531.36×298.89 mm |
| obrys | 544.8×318.6×10 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 3000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 15S4P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO M240HVN02.0.
AUO M240HVN02.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO M240HVN02.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO M240HVN02.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO M240HVN02.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO M240HVN02.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO M240HVN02.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO M240HVN02.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO M240HVN02.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "M240HVN02.0"
- AUO M240HVN02.0
- Datasheet M240HVN02.0
- Obrázok M240HVN02.0
- Cena M240HVN02.0
- Distribútor M240HVN02.0
