Prehľad
špecifikácia
M238HCJ-L31

M238HCJ-L31 Základné informácie
| Panel Model | M238HCJ-L31 |
|---|---|
| Značka panelu | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M238HCJ-L31 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | Energy Star 7.0 Compliance; Reverse |
M238HCJ-L31 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 92 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0915×0.2745 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2745×0.2745 mm (H×V) |
| Aktívna oblasť | 527.04×296.46 mm (H×V) |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
M238HCJ-L31 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
M238HCJ-L31 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
M238HCJ-L31 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 40K(Min.) (Hours) |
