Prehľad
špecifikácia
M220Z1-P0A

M220Z1-P0A Základné informácie
| Panel Model | M220Z1-P0A |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M220Z1-P0A | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
M220Z1-P0A Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 90 PPI |
| Pomer strán | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| závažia | 615g (Max.) |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 485.26×307.6 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.83 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
M220Z1-P0A Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| priepustnosť | 6.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
M220Z1-P0A Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Celková spotreba energie | 5.0W (Max.) |
M220Z1-P0A Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
M220Z1-P0A Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 0.95/1.33A (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 4.75/6.7W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-XB30SSL-HF15, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
