Prehľad
špecifikácia
M220Z1-L0A

M220Z1-L0A Základné informácie
| Panel Model | M220Z1-L0A |
|---|---|
| Značka panelu | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M220Z1-L0A | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
M220Z1-L0A Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 90 PPI |
| Pomer strán | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| závažia | 2.20/2.30Kgs (Typ./Max.) |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 477.7×300.1 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 493.7×320.1 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 11.8/12.3 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
M220Z1-L0A Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
M220Z1-L0A Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Celková spotreba energie | 16.61W (Typ.) |
M220Z1-L0A Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ svietidla | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar svietidla | Straight |
| Životnosť lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Napätie lampy | 790±79V |
| Prúd svetelného zdroja | 3.0/7.5/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekvencia prevádzky lampy | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Napätie pri zapnutí lampy | 1350/1750V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotreba energie lampy | 11.86±1.18W |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
M220Z1-L0A Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 0.95/1.33A (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 4.75/6.7W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-X30SSLH-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
