LTM12C505W

| Panel Model | LTM12C505W |
|---|---|
| Značka panelu | TOSHIBA |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LTM12C505W | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 245.76×184.32 mm |
| obrys | 261×199×5 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 25 (Max.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad TOSHIBA LTM12C505W.
TOSHIBA LTM12C505W sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TOSHIBA LTM12C505W pdf list alebo podrobné špecifikácie TOSHIBA LTM12C505W alebo iných TOSHIBA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TOSHIBA LTM12C505W na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM12C505W sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TOSHIBA LTM12C505W pdf list alebo podrobné špecifikácie TOSHIBA LTM12C505W alebo iných TOSHIBA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TOSHIBA LTM12C505W na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTM12C505W"
- TOSHIBA LTM12C505W
- Datasheet LTM12C505W
- Obrázok LTM12C505W
- Cena LTM12C505W
- Distribútor LTM12C505W

