Prehľad
špecifikácia
LTM12C505T

LTM12C505T Základné informácie
| Panel Model | LTM12C505T |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LTM12C505T | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LTM12C505T Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 105 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktívna oblasť | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
LTM12C505T Optické funkcie
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
|---|
LTM12C505T Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|
