LTM019A73

| Panel Model | LTM019A73 |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTM019A73 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 30.1×37.6 mm |
| obrys | 36.3×50 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 3 pcs WLED |
| Rozhranie signálu | CPU |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTM019A73 alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTM019A73 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTM019A73 alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTM019A73 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- Datasheet LTM019A73
- Obrázok LTM019A73
- Cena LTM019A73
- Distribútor LTM019A73

