LTI320AP03

| Panel Model | LTI320AP03 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTI320AP03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 697.685×392.256 mm |
| obrys | 760×450×46.8 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 4000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 20 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 3 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTI320AP03.
SAMSUNG LTI320AP03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTI320AP03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTI320AP03 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTI320AP03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTI320AP03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTI320AP03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTI320AP03 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTI320AP03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTI320AP03"
- SAMSUNG LTI320AP03
- Datasheet LTI320AP03
- Obrázok LTI320AP03
- Cena LTI320AP03
- Distribútor LTI320AP03
