LTF460HF07

| Panel Model | LTF460HF07 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTF460HF07 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 1018.08×572.67 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | CCFL Embedded (Balance board) |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTF460HF07.
SAMSUNG LTF460HF07 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTF460HF07 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTF460HF07 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTF460HF07 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF460HF07 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTF460HF07 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTF460HF07 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTF460HF07 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTF460HF07"
- SAMSUNG LTF460HF07
- Datasheet LTF460HF07
- Obrázok LTF460HF07
- Cena LTF460HF07
- Distribútor LTF460HF07

