LTA550HQ03-W

| Panel Model | LTA550HQ03-W |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTA550HQ03-W | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 1209.6×680.4 mm |
| obrys | 1286×745 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 4000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 120Hz (60Hz Input) |
| Typ svietidla | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTA550HQ03-W.
SAMSUNG LTA550HQ03-W sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTA550HQ03-W pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTA550HQ03-W alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTA550HQ03-W na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HQ03-W sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTA550HQ03-W pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTA550HQ03-W alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTA550HQ03-W na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTA550HQ03-W"
- SAMSUNG LTA550HQ03-W
- Datasheet LTA550HQ03-W
- Obrázok LTA550HQ03-W
- Cena LTA550HQ03-W
- Distribútor LTA550HQ03-W

