Prehľad
špecifikácia
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Základné informácie
| Panel Model | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LT121DEVBK00 | Požiadajte o cenu a čas |
LT121DEVBK00 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 124 PPI |
| Pomer strán | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktívna oblasť | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LT121DEVBK00 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LT121DEVBK00 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
LT121DEVBK00 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ rozhrania | Connector |
