Prehľad
špecifikácia
LS050K3SX09

LS050K3SX09 Základné informácie
| Panel Model | LS050K3SX09 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS050K3SX09 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LS050K3SX09 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 294 PPI |
| Pomer strán | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.02875×0.08625 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.08625×0.08625 mm (H×V) |
| závažia | 9.60g (Typ.) |
| povrch | Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 62.1×110.4 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 64.1×117.05 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 0.65 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS050K3SX09 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 21 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| priepustnosť | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LS050K3SX09 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (180°) |
| Driver IC | COG Built-in NT35592 |
LS050K3SX09 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LS050K3SX09 Rozhranie signálu
| Vstupné napätie pre panel | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
|---|
