Prehľad
špecifikácia
LS029B4DN01

LS029B4DN01 Základné informácie
| Panel Model | LS029B4DN01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 240×456 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS029B4DN01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -10 ~ 60 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 70 °C |
| Poznámky | Memory LCD,display silver metallic color |
LS029B4DN01 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 240×456 |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | Rectangle |
| Hustota pixelov | 175 PPI |
| Pomer strán | 1:2 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| závažia | 3.7g (Typ.) |
| povrch | Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 34.8×66.12 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 36.5×67.9 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 39.6×73.9 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 0.55±0.11 mm |
| Krajina alebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS029B4DN01 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | PNLC, Reflective |
|---|---|
| kontrastný pomer | 6:1 (Typ.) (Reflective) |
| Farba zobrazenia | Monochrome (1-bit) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Reflexný pomer | 44/47% (Min./Typ.) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
LS029B4DN01 Funkcia elektroniky
| Spätné vyhľadávanie | No |
|---|---|
| Celková spotreba energie | 1.2 mW |
LS029B4DN01 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LS029B4DN01 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | SPI |
|---|---|
| Trieda signálu | SPI |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Typ rozhrania | FPC |
