Prehľad
špecifikácia
LS029B3SX02

LS029B3SX02 Základné informácie
| Panel Model | LS029B3SX02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS029B3SX02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 70 °C |
| Poznámky | Frame Frequency: 60Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
LS029B3SX02 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1440(RGB)×1440 |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 705 PPI |
| Pomer strán | 1:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.012×0.036 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.036×0.036 mm (H×V) |
| závažia | 7.00g (Typ.) |
| Aktívna oblasť | 51.84×51.84 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 54.24×59.02 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.37±0.14 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LS029B3SX02 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1100 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 75% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.290; Wy:0.315 |
| Biela variácia | 1.28 (Min.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LS029B3SX02 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 120Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Driver IC | COG Built-in R63423 |
LS029B3SX02 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 4S2P |
| Tvar svietidla | 2 strings |
| Napätie lampy | 11.6V (Typ.) |
| Prúd svetelného zdroja | 11/20mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie lampy | 255.2mW (Typ.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | No |
LS029B3SX02 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | MIPI |
|---|---|
| Trieda signálu | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Vstupné napätie pre panel | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Vstupný prúd pre panel | 33/20/12mA (Typ.)(IDDI/ISP/ISN) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - WP7B-S040VA1, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
