Prehľad
špecifikácia
LS027T8FD02

LS027T8FD02 Základné informácie
| Panel Model | LS027T8FD02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 320×220 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS027T8FD02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -10 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LS027T8FD02 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 320(RGB)×220 |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Delta |
| Hustota pixelov | 145 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0615×0.1844 mm (H×V) |
| závažia | 17.7g (Max.) |
| povrch | Hard coating (2H) |
| Aktívna oblasť | 59.01×33 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 64.1×43.135 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 2.144 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LS027T8FD02 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| kontrastný pomer | 9.5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Farba zobrazenia | Full color () |
| Farebný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 35/35/30/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| priepustnosť | 5.47% (Typ.)(with Polarizer) |
| Reflexný pomer | 1.3/2.0% (Min./Typ.) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
LS027T8FD02 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (U/D, L/R) |
LS027T8FD02 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LS027T8FD02 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | Analog |
|---|---|
| Trieda signálu | TFT Specific Analog RGB |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0/-7.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
| Vstupný prúd pre panel | 0.91/0.92mA (Typ.)(IDD/ISS) |
| Typ rozhrania | FPC |
