Prehľad
špecifikácia
LS027B4DN01

LS027B4DN01 Základné informácie
| Panel Model | LS027B4DN01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 400×240 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS027B4DN01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | Memory LCD,display silver metallic color |
LS027B4DN01 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 400×240 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | Rectangle |
| Hustota pixelov | 172 PPI |
| Pomer strán | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.147×0.147 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.147×0.147 mm (H×V) |
| závažia | 9.4g (Typ.) |
| povrch | Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 58.8×35.28 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 62.8×42.82 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.4 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LS027B4DN01 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | PNLC, Reflective |
|---|---|
| kontrastný pomer | 6:1 (Typ.) (Reflective) |
| Farba zobrazenia | Monochrome (1-bit) |
| Doba odozvy | 50/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/60 (Min.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.338 |
| Reflexný pomer | 50% (Typ.) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
LS027B4DN01 Funkcia elektroniky
| Spätné vyhľadávanie | No |
|---|---|
| Celková spotreba energie | 50/175uW (Typ.)(display/update) |
LS027B4DN01 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LS027B4DN01 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | SPI |
|---|---|
| Trieda signálu | SPI |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0/5.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
| Typ rozhrania | FPC |
