LQ230M1LW11

| Panel Model | LQ230M1LW11 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ230M1LW11 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 495.36×309.6 mm |
| obrys | 523.4×335.6 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 42%), Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 12 (Typ.)(Tr+Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 102 pcs WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ230M1LW11.
SHARP LQ230M1LW11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ230M1LW11 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ230M1LW11 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ230M1LW11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ230M1LW11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ230M1LW11 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ230M1LW11 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ230M1LW11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ230M1LW11"
- SHARP LQ230M1LW11
- Datasheet LQ230M1LW11
- Obrázok LQ230M1LW11
- Cena LQ230M1LW11
- Distribútor LQ230M1LW11

