LQ150X1LAJ5

| Panel Model | LQ150X1LAJ5 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ150X1LAJ5 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.1×228.1 mm |
| obrys | 315.8×243.2 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ150X1LAJ5.
SHARP LQ150X1LAJ5 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ150X1LAJ5 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ150X1LAJ5 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ150X1LAJ5 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ150X1LAJ5 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ150X1LAJ5 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ150X1LAJ5 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ150X1LAJ5 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ150X1LAJ5"
- SHARP LQ150X1LAJ5
- Datasheet LQ150X1LAJ5
- Obrázok LQ150X1LAJ5
- Cena LQ150X1LAJ5
- Distribútor LQ150X1LAJ5

