LQ12X51

| Panel Model | LQ12X51 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ12X51 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 245.76×184.32 mm |
| obrys | 275×199×6.9 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ12X51.
SHARP LQ12X51 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12X51 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12X51 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12X51 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12X51 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12X51 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12X51 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12X51 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ12X51"
- SHARP LQ12X51
- Datasheet LQ12X51
- Obrázok LQ12X51
- Cena LQ12X51
- Distribútor LQ12X51

