LQ10D36A

| Panel Model | LQ10D36A |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ10D36A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 246.5×179.4×11 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ10D36A.
SHARP LQ10D36A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ10D36A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ10D36A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ10D36A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D36A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ10D36A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ10D36A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ10D36A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ10D36A"
- SHARP LQ10D36A
- Datasheet LQ10D36A
- Obrázok LQ10D36A
- Cena LQ10D36A
- Distribútor LQ10D36A
