LQ10D031

| Panel Model | LQ10D031 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ10D031 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 242.8×183.6×8.3 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 60:1 (Min.) |
| Farby zobrazenia | 4096 (4-bit) |
| Doba odozvy | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 4-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ10D031.
SHARP LQ10D031 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ10D031 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ10D031 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ10D031 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D031 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ10D031 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ10D031 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ10D031 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ10D031"
- SHARP LQ10D031
- Datasheet LQ10D031
- Obrázok LQ10D031
- Cena LQ10D031
- Distribútor LQ10D031

