LQ104V1DG92

| Panel Model | LQ104V1DG92 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ104V1DG92 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 246.5×179.4 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ104V1DG92.
SHARP LQ104V1DG92 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ104V1DG92 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ104V1DG92 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ104V1DG92 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG92 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ104V1DG92 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ104V1DG92 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ104V1DG92 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ104V1DG92"
- SHARP LQ104V1DG92
- Datasheet LQ104V1DG92
- Obrázok LQ104V1DG92
- Cena LQ104V1DG92
- Distribútor LQ104V1DG92

