LQ064V3DG06

| Panel Model | LQ064V3DG06 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ064V3DG06 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 130.56×97.92 mm |
| obrys | 161.3×117×12.5 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 8/21 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ064V3DG06.
SHARP LQ064V3DG06 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ064V3DG06 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ064V3DG06 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ064V3DG06 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ064V3DG06 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ064V3DG06 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ064V3DG06 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ064V3DG06 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ064V3DG06"
- SHARP LQ064V3DG06
- Datasheet LQ064V3DG06
- Obrázok LQ064V3DG06
- Cena LQ064V3DG06
- Distribútor LQ064V3DG06

