LP156WF7-SPC1

| Panel Model | LP156WF7-SPC1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP156WF7-SPC1 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 344.16(W)×193.59(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| jas | - |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Farby zobrazenia | 262K 48% (CIE1931) |
| Typ svietidla | WLED |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | - |
| Tvar tvaru | - |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) |
| prostredie | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LP156WF7-SPC1.
LG Display LP156WF7-SPC1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP156WF7-SPC1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP156WF7-SPC1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP156WF7-SPC1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LP156WF7-SPC1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP156WF7-SPC1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP156WF7-SPC1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP156WF7-SPC1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP156WF7-SPC1"
- LG Display LP156WF7-SPC1
- Datasheet LP156WF7-SPC1
- Obrázok LP156WF7-SPC1
- Cena LP156WF7-SPC1
- Distribútor LP156WF7-SPC1

