LP150X08-A3NA

| Panel Model | LP150X08-A3NA |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP150X08-A3NA | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.128×228.096 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LP150X08-A3NA.
LG.Philips LCD LP150X08-A3NA sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP150X08-A3NA pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP150X08-A3NA alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP150X08-A3NA na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP150X08-A3NA sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP150X08-A3NA pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP150X08-A3NA alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP150X08-A3NA na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP150X08-A3NA"
- LG.Philips LCD LP150X08-A3NA
- Datasheet LP150X08-A3NA
- Obrázok LP150X08-A3NA
- Cena LP150X08-A3NA
- Distribútor LP150X08-A3NA

