LP141X8-A1

| Panel Model | LP141X8-A1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP141X8-A1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 285.696×214.272 mm |
| obrys | 298.5×239×6 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 250:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LP141X8-A1.
LG.Philips LCD LP141X8-A1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP141X8-A1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP141X8-A1 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP141X8-A1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP141X8-A1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP141X8-A1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP141X8-A1 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP141X8-A1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP141X8-A1"
- LG.Philips LCD LP141X8-A1
- Datasheet LP141X8-A1
- Obrázok LP141X8-A1
- Cena LP141X8-A1
- Distribútor LP141X8-A1

