LP116WH1-TLP1

| Panel Model | LP116WH1-TLP1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP116WH1-TLP1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 256.125×144 mm |
| obrys | 268×161.5×5.2 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 300:1 (Min.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LP116WH1-TLP1.
LG Display LP116WH1-TLP1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP116WH1-TLP1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP116WH1-TLP1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP116WH1-TLP1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LP116WH1-TLP1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP116WH1-TLP1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP116WH1-TLP1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP116WH1-TLP1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP116WH1-TLP1"
- LG Display LP116WH1-TLP1
- Datasheet LP116WH1-TLP1
- Obrázok LP116WH1-TLP1
- Cena LP116WH1-TLP1
- Distribútor LP116WH1-TLP1
