LP064V1
| Panel Model | LP064V1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Semicon |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP064V1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 130.56×97.92 mm |
| obrys | 168×123 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 100:1 (Min.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 20/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 40/40/10/30 (Max.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Semicon LP064V1.
LG Semicon LP064V1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Semicon LP064V1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Semicon LP064V1 alebo iných LG Semicon LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Semicon LP064V1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Semicon LP064V1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Semicon LP064V1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Semicon LP064V1 alebo iných LG Semicon LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Semicon LP064V1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP064V1"
- LG Semicon LP064V1
- Datasheet LP064V1
- Obrázok LP064V1
- Cena LP064V1
- Distribútor LP064V1
