Prehľad
špecifikácia
LM185TT4A

LM185TT4A Základné informácie
| Panel Model | LM185TT4A |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LM185TT4A | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LM185TT4A Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 84 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| závažia | 1.22Kgs (Typ.) |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 409.8×230.4 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 413.4×234.0 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 430.37×254.6 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 8.15/11.0 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM185TT4A Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LM185TT4A Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
LM185TT4A Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 10S4P |
| Tvar svietidla | 4 strings |
| Životnosť lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napätie lampy | 29/33/36V (Min./Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 60mA (Typ.) |
| Spotreba energie lampy | 7.0/7.9/8.6W (Min./Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Poloha rozhrania | |
| Doska vodiča svietidla | No |
LM185TT4A Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 580/900mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 3.05/4.5W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Poloha rozhrania | |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-XB30SSRLA-HF16, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
