LM-CK53-22NER

| Panel Model | LM-CK53-22NER |
|---|---|
| Značka panelu | SANYO |
| descrition | CSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | CSTN-LCD |
| Cena LM-CK53-22NER | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 191.975×143.975 mm |
| obrys | 260×183 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | Color , CIE1931 28% |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel Data (2ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SANYO LM-CK53-22NER.
SANYO LM-CK53-22NER sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SANYO LM-CK53-22NER pdf list alebo podrobné špecifikácie SANYO LM-CK53-22NER alebo iných SANYO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SANYO LM-CK53-22NER na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SANYO LM-CK53-22NER sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SANYO LM-CK53-22NER pdf list alebo podrobné špecifikácie SANYO LM-CK53-22NER alebo iných SANYO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SANYO LM-CK53-22NER na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LM-CK53-22NER"
- SANYO LM-CK53-22NER
- Datasheet LM-CK53-22NER
- Obrázok LM-CK53-22NER
- Cena LM-CK53-22NER
- Distribútor LM-CK53-22NER

