LK315T3LA5Z

| Panel Model | LK315T3LA5Z |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LK315T3LA5Z | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Obrys (mm) | 760 × 450 × 50 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 703.8 × 398.4 (H×V) |
| liečba | Antiglare, Hard coating (2H) |
| svietivosť | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 2000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 16.7M 73% (CIE1931) |
| podsvietenie | 10 pcs CCFL , 60K hours , With Inverter |
| hmota | 5.00Kgs (Typ.) |
| Obnovovacia frekvencia | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Napájacie napätie | 12.0V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -25 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LK315T3LA5Z.
SHARP LK315T3LA5Z sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LK315T3LA5Z pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LK315T3LA5Z alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LK315T3LA5Z na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LK315T3LA5Z sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LK315T3LA5Z pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LK315T3LA5Z alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LK315T3LA5Z na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LK315T3LA5Z"
- SHARP LK315T3LA5Z
- Datasheet LK315T3LA5Z
- Obrázok LK315T3LA5Z
- Cena LK315T3LA5Z
- Distribútor LK315T3LA5Z

