LH550QH2-SH02

| Panel Model | LH550QH2-SH02 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.5 inch, 1440×2560 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LH550QH2-SH02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 68.04×120.96 mm |
| obrys | 69.94×127.72×0.3 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 1500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest R69007 |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LH550QH2-SH02.
LG Display LH550QH2-SH02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LH550QH2-SH02 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LH550QH2-SH02 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LH550QH2-SH02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LH550QH2-SH02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LH550QH2-SH02 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LH550QH2-SH02 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LH550QH2-SH02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LH550QH2-SH02"
- LG Display LH550QH2-SH02
- Datasheet LH550QH2-SH02
- Obrázok LH550QH2-SH02
- Cena LH550QH2-SH02
- Distribútor LH550QH2-SH02

