LH220J01-TD01

| Panel Model | LH220J01-TD01 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LH220J01-TD01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 34.848×43.56 mm |
| obrys | 40.9×54.36 mm |
| povrch | Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Doba odozvy | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 1S3P WLED |
| Rozhranie signálu | CPU , 35 pins |
| Vstupné napätie | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LH220J01-TD01.
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LH220J01-TD01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LH220J01-TD01 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LH220J01-TD01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LH220J01-TD01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LH220J01-TD01 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LH220J01-TD01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LH220J01-TD01"
- LG.Philips LCD LH220J01-TD01
- Datasheet LH220J01-TD01
- Obrázok LH220J01-TD01
- Cena LH220J01-TD01
- Distribútor LH220J01-TD01

