LD490DUN-TJB2

| Panel Model | LD490DUN-TJB2 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LD490DUN-TJB2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 1073.8 × 604 (H×V) |
| Obrys (mm) | 1075.58 × 605.8 × 53.6 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Antiglare (Haze 2.5%) , Hard coating (2H), Antireflection |
| svietivosť | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| odpoveď | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 1.07B 72% (CIE1931) |
| podsvietenie | WLED , 60K hours , With LED Driver |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , Connector , 51 pins |
| Napájacie napätie | 12.0V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LD490DUN-TJB2.
LG Display LD490DUN-TJB2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LD490DUN-TJB2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LD490DUN-TJB2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LD490DUN-TJB2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LD490DUN-TJB2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LD490DUN-TJB2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LD490DUN-TJB2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LD490DUN-TJB2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LD490DUN-TJB2"
- LG Display LD490DUN-TJB2
- Datasheet LD490DUN-TJB2
- Obrázok LD490DUN-TJB2
- Cena LD490DUN-TJB2
- Distribútor LD490DUN-TJB2

