Prehľad
špecifikácia
LC550EQE-FHM2

LC550EQE-FHM2 Základné informácie
| Panel Model | LC550EQE-FHM2 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC550EQE-FHM2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Alias modelu | LC550EQE (FH)(M2) |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LC550EQE-FHM2 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 80 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.315×0.315 mm (H×V) |
| závažia | 12.8/13.5Kgs (Typ./Max.) |
| povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 1226×706.8 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 22.6 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC550EQE-FHM2 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Biela variácia | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LC550EQE-FHM2 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Celková spotreba energie | 86.79W (Typ.) |
LC550EQE-FHM2 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 6 strings |
| Tvar svietidla | 6 strings |
| Životnosť lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 72.0±4.8V |
| Prúd svetelného zdroja | 180mA (Typ.) |
| Spotreba energie lampy | 79.83/85.02W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
LC550EQE-FHM2 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | V-by-One |
|---|---|
| Trieda signálu | V-by-One 8 lane |
| Vstupné napätie pre panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 580/754mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 6.96/9.05W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
