LC320W01-A6

| Panel Model | LC320W01-A6 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC320W01-A6 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 697.68×392.26 mm |
| obrys | 760×450 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LC320W01-A6.
LG.Philips LCD LC320W01-A6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LC320W01-A6 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LC320W01-A6 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LC320W01-A6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC320W01-A6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LC320W01-A6 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LC320W01-A6 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LC320W01-A6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC320W01-A6"
- LG.Philips LCD LC320W01-A6
- Datasheet LC320W01-A6
- Obrázok LC320W01-A6
- Cena LC320W01-A6
- Distribútor LC320W01-A6

