LC064N1

| Panel Model | LC064N1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Electronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC064N1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 130.56×97.92 mm |
| obrys | 168×123 mm |
| povrch | Antireflection |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K |
| Doba odozvy | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Analog RGB + Composite Video (NTSC) , 28 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Electronics LC064N1.
LG Electronics LC064N1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Electronics LC064N1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Electronics LC064N1 alebo iných LG Electronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Electronics LC064N1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Electronics LC064N1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Electronics LC064N1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Electronics LC064N1 alebo iných LG Electronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Electronics LC064N1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC064N1"
- LG Electronics LC064N1
- Datasheet LC064N1
- Obrázok LC064N1
- Cena LC064N1
- Distribútor LC064N1
