Prehľad
špecifikácia
LB043WQ3-TH01

LB043WQ3-TH01 Základné informácie
| Panel Model | LB043WQ3-TH01 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LB043WQ3-TH01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Alias modelu | LB043WQ3 (TH)(01) |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LB043WQ3-TH01 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Horizontal Stripe |
| Hustota pixelov | 128 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1980×0.066 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1980×0.1980 mm (H×V) |
| povrch | Without Polarizer |
| Aktívna oblasť | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 101.24×62.91 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.0±0.04 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LB043WQ3-TH01 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| priepustnosť | 15.2% (Typ.)(without Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LB043WQ3-TH01 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
