LB043WQ2-TD02

| Panel Model | LB043WQ2-TD02 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LB043WQ2-TD02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 95.04×53.856 mm |
| obrys | 105.5×67.2 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 10S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Vstupné napätie | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LB043WQ2-TD02.
LG Display LB043WQ2-TD02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LB043WQ2-TD02 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LB043WQ2-TD02 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LB043WQ2-TD02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LB043WQ2-TD02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LB043WQ2-TD02 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LB043WQ2-TD02 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LB043WQ2-TD02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LB043WQ2-TD02"
- LG Display LB043WQ2-TD02
- Datasheet LB043WQ2-TD02
- Obrázok LB043WQ2-TD02
- Cena LB043WQ2-TD02
- Distribútor LB043WQ2-TD02

