LA070WV6-SL01

| Panel Model | LA070WV6-SL01 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LA070WV6-SL01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 152.4×91.44 mm |
| obrys | 164.55×105.01×10.2 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odozvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 6S3P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/13.0/18.5/-7.5V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LA070WV6-SL01.
LG Display LA070WV6-SL01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LA070WV6-SL01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LA070WV6-SL01 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LA070WV6-SL01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LA070WV6-SL01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LA070WV6-SL01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LA070WV6-SL01 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LA070WV6-SL01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LA070WV6-SL01"
- LG Display LA070WV6-SL01
- Datasheet LA070WV6-SL01
- Obrázok LA070WV6-SL01
- Cena LA070WV6-SL01
- Distribútor LA070WV6-SL01
