HT133WXB-100

| Panel Model | HT133WXB-100 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena HT133WXB-100 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 293.42×164.97 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE HT133WXB-100.
BOE HT133WXB-100 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE HT133WXB-100 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE HT133WXB-100 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE HT133WXB-100 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE HT133WXB-100 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE HT133WXB-100 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE HT133WXB-100 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE HT133WXB-100 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "HT133WXB-100"
- BOE HT133WXB-100
- Datasheet HT133WXB-100
- Obrázok HT133WXB-100
- Cena HT133WXB-100
- Distribútor HT133WXB-100

