HSD040F8W2-C01

| Panel Model | HSD040F8W2-C01 |
|---|---|
| Značka panelu | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena HSD040F8W2-C01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 480(RGB)×800 (WVGA) |
| Aktívna oblasť (mm) | 51.84 × 86.4 (H×V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| svietivosť | 0 (cd/m²) |
| Pozorovací uhol | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobrý pohľad na | 12 o'clock |
| Hrúbka skla | 0.25+0.25 mm |
| Hĺbka farieb | 60% (CIE1931) |
| hmota | - |
| Obnovovacia frekvencia | - |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Obrys (mm) | 55.44 × 93.9 × 0.5 (H×V×D) |
| liečba | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pracovný režim | TN, Normally White, Transmissive |
| odpoveď | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| priepustnosť | 10.39% (Typ.)(without Polarizer) |
| podsvietenie | No B/L |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Zoznam IC ovládača | Suggest NT35510, OTM8009A, OTM8018B |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad HannStar HSD040F8W2-C01.
HannStar HSD040F8W2-C01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HannStar HSD040F8W2-C01 pdf list alebo podrobné špecifikácie HannStar HSD040F8W2-C01 alebo iných HannStar LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HannStar HSD040F8W2-C01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD040F8W2-C01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HannStar HSD040F8W2-C01 pdf list alebo podrobné špecifikácie HannStar HSD040F8W2-C01 alebo iných HannStar LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HannStar HSD040F8W2-C01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "HSD040F8W2-C01"
- HannStar HSD040F8W2-C01
- Datasheet HSD040F8W2-C01
- Obrázok HSD040F8W2-C01
- Cena HSD040F8W2-C01
- Distribútor HSD040F8W2-C01

