HM190WG3-700

| Panel Model | HM190WG3-700 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena HM190WG3-700 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 408.24×255.15 mm |
| obrys | 419.6×265.65 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odozvy | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE HM190WG3-700.
BOE HM190WG3-700 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE HM190WG3-700 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE HM190WG3-700 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE HM190WG3-700 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE HM190WG3-700 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE HM190WG3-700 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE HM190WG3-700 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE HM190WG3-700 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "HM190WG3-700"
- BOE HM190WG3-700
- Datasheet HM190WG3-700
- Obrázok HM190WG3-700
- Cena HM190WG3-700
- Distribútor HM190WG3-700

