H322VL01 V2

| Panel Model | H322VL01 V2 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,3.2 inch, 480×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena H322VL01 V2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 42.12×70.2 mm |
| obrys | 46.12×78.55 mm |
| povrch | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Doba odozvy | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in NT35582 |
| Rozhranie signálu | MDDI/RGB |
| Vstupné napätie | 2.6/2.85V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H322VL01 V2.
AUO H322VL01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H322VL01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H322VL01 V2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H322VL01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H322VL01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H322VL01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H322VL01 V2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H322VL01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H322VL01 V2"
- AUO H322VL01 V2
- Datasheet H322VL01 V2
- Obrázok H322VL01 V2
- Cena H322VL01 V2
- Distribútor H322VL01 V2

