H320QN01 V2

| Panel Model | H320QN01 V2 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H320QN01 V2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 45.12×67.68 mm |
| obrys | 50.6×78.9×2.18 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 67% |
| Doba odozvy | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 6S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MDDI/MIPI , 23 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/2.85V (IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H320QN01 V2.
AUO H320QN01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H320QN01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H320QN01 V2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H320QN01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H320QN01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H320QN01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H320QN01 V2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H320QN01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H320QN01 V2"
- AUO H320QN01 V2
- Datasheet H320QN01 V2
- Obrázok H320QN01 V2
- Cena H320QN01 V2
- Distribútor H320QN01 V2
