Prehľad
špecifikácia
H320QN01 V1

H320QN01 V1 Základné informácie
| Panel Model | H320QN01 V1 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H320QN01 V1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Alias modelu | H320QN01 V.1 |
| Prevádzková teplota | -40 ~ 85 °C |
| Teplota skladovania | -55 ~ 110 °C |
H320QN01 V1 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 180 PPI |
| Pomer strán | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Aktívna oblasť | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 48.42×75.28 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 0.4 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
H320QN01 V1 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| priepustnosť | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
H320QN01 V1 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Driver IC | COG Suggest S6D05A1 |
H320QN01 V1 Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
