H019IN01

| Panel Model | H019IN01 |
|---|---|
| Značka panelu | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H019IN01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 30.72×38.39 mm |
| obrys | 38.5×51.7 mm |
| povrch | Hard coating |
| kontrastný pomer | 150:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 65K/262K |
| Doba odozvy | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 3S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | CPU , 30 pins |
| Vstupné napätie | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AU Optronics H019IN01.
AU Optronics H019IN01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics H019IN01 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics H019IN01 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics H019IN01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AU Optronics H019IN01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics H019IN01 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics H019IN01 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics H019IN01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H019IN01"
- AU Optronics H019IN01
- Datasheet H019IN01
- Obrázok H019IN01
- Cena H019IN01
- Distribútor H019IN01

